Lash step-by-step guide
Sale price
Price
$14.95
Regular price
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Our detailed Lash step-by-step guide shows you how to properly measure, cut and apply your lashes. Teaches you what tools you need, how to use them and how to properly clean you lashes. No secrets left behind just an easy to follow guide to apply lashes with confidence.
Grab your Lash step-by-step guide to lash like a pro today.